Koniec roku szkolnego jest bogaty w atrakcje, które czekały na powrót wszystkich uczniów do szkoły 🙂 Ogłaszamy trzy konkursy!

-konkurs ,,Awantura o zdrowie” dla klas 6 i 7. Konkurs dotyczy tematyki zapobiegania chorobom cywilizacyjnym. Odbędzie się on w formie quizu, który rozwiążecie na tabletach szkolnych. Zapraszamy Was na długiej przerwie- 11.30, s. 47 18.06. Materiały, które ułatwią Wam przygotowanie się do konkursu znajdziecie w pliku, który pobierzecie poniżej.
konkurs dla klas IV,VI i VII: nagrajcie krótki filmik/spot dotyczący profilaktyki agresji. Zachęcamy do pracy grupowej 🙂 Filmiki prześlijcie na maila: sp13zg@gmail.com Na prace czekamy do 23.06.
konkurs dla klas ,,0″- ,,III” na ułożenie wierszyka dotyczącego prawidłowych sposobów odreagowywania złych emocji. Wierszyki wysyłamy na maila szkoły: sp13zg@gmail.com lub przynosimy do świetlicy szkolnej.
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! 🙂
Powodzenia!