Poniedziałek 18.03.2024r.
Za p. A. Kęsika
10.30-11.30 A. Ciszak ( zajęcia świetlicowe)
12.30-16.00- A. Ciszak ( zajęcia świetlicowe)
Za p. J. Budziszewską- Mroczkowską
13.00-16.00 K. Łupicka ( zajęcia świetlicowe)
Za p. K. Bogusz
2l. 5a- ks. P. Ruta ( religia)
3l. 5b- A. Wilke ( muzyka)
4l. 5c- J. Gaździewicz ( historii)
Za p. M. Morawską- Borysewicz
4l. 4b- M. Przybylska ( zajęcia z wychowawcą)
5l. 4b- K. Włodarczyk ( j. polski)
Zajęcia logopedyczne odwołane
Za p. M. Różańską
2l. 6a- E. Oraczewska ( wychowanie fizyczne)
3l. 4abc- M. Kasperowicz, T. Gołębiowski, D. Łukaszczyk-Skafiriak ( wychowanie fizyczne)
4l. 3c- T. Gołębiowski( wychowanie fizyczne)
11.50-16.00 M. Dzierwa ( zajęcia świetlicowe)
Za p. A. Fridrich- Kryżar
1l. 6c- zajęcia odwołane
2l. 4bc- A. Skrzypczak, M. Przybylska ( j. angielski)
3l. 2a- M. Przybylska ( j. angielski)
4l. 5a- A. Skrzypczak ( j. angielski)
5l. 3a- A. Ciszak ( edukacja wczesnoszkolna)
Wtorek19 .03.2024r.
Za p. M. Kasperowicza
14.30- 16.00 K. Łupicka ( zajęcia świetlicowe)
Za p. A. Kęsika
12.00-16.00 K. Jagiełowicz ( zajęcia świetlicowe)
Za p. A. Fridrich- Kryżar
1l. 5a-zajęcia odwołane
2l. 5c- A. Mogilnicka ( zajęcia z wychowawca)
3l. 3a- M. Siwka ( muzyka)
4l. 6c- A. Iryszek ( zajęcia z wychowawcą)
5l. 4abc- M. przybylska, A. Skrzypczak ( j. angielski)
6l. 6b- I. Rudakiewicz ( j. angielski)
7l. 6b-I. Rudakiewicz ( j. angielski)
Za p. K. Bogusz
4l. 5a- P. Ruta ( j. Polski)
Za p. M. Morawską- Borysewicz
2l. 5a- D. Łukaszczyk- Skafiriak ( j. polski)
3l. 5a- A. Jakubas ( zajęcia z wychowawcą)
Zajęcia logopedyczne odwołane
Za p. A. Jakubas
3l. zajęcia indywidualne odwołane
Za p. A. Witkowską
2l. zajęcia indywidualne odwołane
Za p. A. Mogilnicką
2l. 1c- I. Rudakiewicz ( j. angielski)
Za p. M. Przybylską
4l. 7b- J. Marciniak ( j. angielski)
Za p. A. Iryszek
4l. 5c- A. Skrzypczak ( j. angielski)
Za p. D. Łukaszczyk- Skafiriak
1l. 6abc-A. Skorupka ( wychowanie fizyczne)
2l. 6abc-A. Skorupka ( wychowanie fizyczne)
3l. 6abc- A. Skorupka ( wychowanie fizyczne)
Za p. M. Różąńską
1l. 6abc-T. Gołębiowski( wychowanie fizyczne)
2l. 6abc-T. Gołębiowski ( wychowanie fizyczne)
3l. 6abc- T. Gołębiowski ( wychowanie fizyczne)
4l. 4abc- D. Łukaszczyk- Skafiriak, T. Gołębiowski, M. Kasperowicz ( wychowanie fizyczne)
12.30-16.00 W. Kulikowska ( zajęcia świetlicowe)
Za p. T. Gołębiowskiego
12.30-15.30 J. Charciarek ( zajęcia świetlicowe)
Za p. G. Klimk- Żołnowskiego
5l. 5b-ks. P. Ruta ( religia)
7l. 7a- E. Zawdzka ( religia)
8l. 4b- zajęcia odwołane
Za p. I. Rożek
1l. 4c- zajęcia odwołane
2l. 3a- zajęcia odwołane
3l. 4b- zajęcia odwołane