Dyrekcja szkoły:

  • mgr Agnieszka Łyszkiewicz – dyrektor
  • mgr Anna Czyżniewska – wicedyrektor

Kierownik świetlicy:

  • mgr Kamila Jagiełowicz

Zespół edukacji humanistycznej:

  • mgr Alicja Kaniuka – Drozdek – język polski
  • mgr Małgorzata Morawska – Borysewicz – język polski
  • mgr Kamila Bogusz – historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Grzegorz Klimek – Żołnowski – religia
  • mgr Julia Budziszewska – Mroczkowska – plastyka
  • mgr Marzena Żurowska – biblioteka
  • mgr Anna Witkowska – j.polski,  edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Marek Siwka- muzyka
  • mgr Danuta Helińska- biblioteka

Zespół przedmiotów ścisłych:

  • mgr Elżbieta Tront – informatyka, plastyka
  • mgr Tomasz Skierski – informatyka, technika
  • mgr Elżbieta Minzger – matematyka
  • mgr Elwira Wasielewska – matematyka
  • mgr Izabela Wąsicka – biologia, chemia, przyroda
  • dr Łukasz Rutkowski – fizyka
  • mgr Ryszard Lisowski – geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

Zespół nowożytnych języków obcych:

  • mgr Izabela Rożek – język niemiecki, wdż, doradztwo zawodowe
  • mgr Agnieszka Węgrzyn – język niemiecki
  • mgr Małgorzata Miliczenko – język angielski, etyka
  • mgr Agnieszka Skrzypczak – język angielski, doradztwo zawodowe
  • mgr Joanna Marciniak -język angielski

Zespół nauczycieli świetlicy:

  • mgr Kamila Jagiełowicz
  • mgr Urszula Breszyk
  • mgr Martyna Różańska
  • mgr Ewa Swinder

Zespół d/s sportu i rekreacji:

  • mgr Michał Kasperowicz – wychowanie fizyczne
  • mgr Agnieszka Mogilnicka – wychowanie fizyczne
  • mgr Paweł Lepa – wychowanie fizyczne
  • mgr Ewa Oraczewska – wychowanie fizyczne

Zespół edukacji wczesnoszkolnej:

  • mgr Elżbieta Hałun
  • mgr Agnieszka Ciszak
  • mgr Małgorzata Sidoruk
  • mgr Agata Deresz
  • mgr Anna Witkowska
  • mgr Wioletta Dudziak
  • mgr Wanda Wrześniewska
  • mgr Magdalena Górska
  • mgr Weronika Kulikowska
  • mgr Ewa Mierzejewska
  • mgr Iwona Jersz

Pedagog:

  • mgr Iwona Dec
  • mgr Joanna Jasińska

Psycholog:

  • mgr Alicja Łyłyk

Socjoterapeuta:

  • mgr Edyta Rudzka-Kużmińska

Logopeda:

  • mgr Małgorzata Morawska-Borysewicz

Zespół wychowawczo – profilaktyczny:

  • mgr Iwona Dec – pedagog szkolny
  • mgr Joanna Jasińska – pedagog szkolny
  • mgr Alicja Łyłyk – psycholog
  • mgr Ryszard Lisowski – nauczyciel
  • mgr Agata Deresz – nauczyciel
  • mgr Danuta Helińska – bibliotekarz
  • mgr Izabela Wąsicka – nauczyciel
  • mgr Małgorzat Sidoruk – nauczyciel
  • mgr Małgorzata Morawska-Borysewicz- logopeda
  • mgr Edyta Rudzka-Kużmińska – socjoterapeuta
  • mgr Kamila Jagiełowicz – kierownik świetlicy

Pielęgniarka

  • Barbara Kosowicz

Biblioteka:

  • mgr Danuta Helińska
  • mgr Marzena Żurowska

Rzecznik praw ucznia:

  • mgr Grzegorz Klimek – Żołnowski

Sekretariat:

  • Danuta Łońska