Konsultacje w roku szkolnym 2022/2023

Lp. Imię i Nazwisko termin- dzień, godzina sala
1. Bogusz Kamila środa 14.35- 16.00 gab. II piętro
2. Budziszewska-Mroczkowska Julia czwartek 14.35-15.35 sala 35
3. Buziuk Marzena wtorek  13.35-14.35 sala 30
4. Charciarek Justyna czwartek 13.30-14.30 pokój nauczycielski
5. Ciszak Agnieszka środa 13.30-14.30 sala 10
6. Czyżniewska Anna środa  15.20-16.20 co drugi tydzień sala 27
7. Deresz Agata poniedziałek 8.00 -9.00 pokój naucz./sala16
8. Dudziak Wioletta wtorek 10.30-11.30 pokój nauczycielski
9. Gaździewicz Joanna czwartek 15.25 – 16. 25 sala 27
10. Gołębiowski Tytus środa 9:15:10:00 świetlica
11. Grandtke Monika poniedziałek  czwartek 15.20-16.20 sala 32
12. Grześkiewicz Sandra wtorek 11.30-12.30 świetlica
13. Hałun Elżbieta poniedziałek 7.50-8.50 s. 5
14. Jagiełowicz Kamila poniedziałek 8.00-9.00 Gabinet – parter
15. Jasińska Joanna środa 15.15-16.15 gab. pedagoga I piętro
16. Jersz Iwona środa 12.40 – 13.40 sala16
17. Kaniuka-Drozdek Alicja piątek 14.30 – 15.30 sala nr 22
18. Kasperowicz Michał poniedziałek 14:30 – 15:30 pokój wf
19. Ks.Ruta Piotr poniedziałek, 15:30 – 16:30 sala 24
20. Kula Agata środa 9:40 -10:40 sala 27
21. Kulikowska Weronika poniedziałek 12.50 – 13.50 pokój nauczycielski
22. Kuryło Mirosława wtorek 9.00-10.00 świetlica
23. Lepa Paweł piątek 14.20- 15.20 pokój wf
24. Lisowski Ryszard czwartek 15.25 – 16.25 sala  34
25. Lubik Ewelina wtorek 13:35-14:35 46
26. Ławecka Emilia środa 13.35-14.35 sala 43
27. Łukaszczyk-Skafiriak Dorota poniedziałek 10:45 – 11:45 pokój wf
28. Jaracz Alicja piątek 13.00-14.00 gab. psychologa

sala 48

29. Marciniak Joanna czwartek 15.00-16.00 gabinet parter
30. Materna Marzena piątek 12.40-13.40 pokój nauczycielski
31. Mierzejewska Ewa wtorek 14.35-15.35 sala 22
32. Miliczenko Małgorzata piątek 13:35 – 14:35

piątek 14:35 – 15:35 (co dwa tygodnie)

sala 42
33. Minzger Elżbieta środa  15.20 – 16.20 sala 31
34. Mogilnicka Agnieszka środa 14.30 -15.30 pokój wf
35. Morawska-Borysewicz Małgorzata piątek 13.35-14.35 sala 43
36. Opala Agnieszka czwartek 14.30-15.30 sala 23
37. Oraczewska Ewa poniedziałek 14.30 – 15.30 pokój wf
38. Pokornowska-Morawska Joanna wtorek 15.25-16.25 32
39. Przybylska Magda czwartek 13:45-14:45 sala 47
40. Rożek Izabela wtorek 15.00- 16.00 sala 44
41. Różańska Martyna czwartek 10:30-11:30 świetlica
42. Rutkowski Łukasz Poniedziałek 7:45-8:00

czwartek 16:10-16:55

sala 33
43. Sidoruk Małgorzata czwartek 8:20-9:20 biblioteka
44. Siwka Marek środa 14:40-15:40 sala 25
45. Skierski Tomasz czwartek 15:20-16:20 sala 15
46. Skrzypczak Agnieszka wtorek 14.35 – 15.35 sala 45
47. Stefanowicz Kaja wtorek 10:00-11:00 świetlica
48. Swinder Ewa piątek 10.00 -11.00 świetlica
49. Szelestowska Anna poniedziałek 15.00-16.00 gab. pedagoga

III piętro

50. Tront Elżbieta wtorek 8.40 – 9.40 sala 15
51. Wasielewska Elwira piątek 7:15 – 7:45 sala 32
52. Węgrzyn Agnieszka poniedziałek 15.20 – 16.20 sala 41
53. Witkowska Anna wtorek 14.35-15.35 sala 23
53. Wrześniewska Wanda wtorek 9.30-10.30 (co 2 tyg.) świetlica
55. Zawadzka Ewa wtorek 13.35-14.35 sala 24
56. Żurowska Marzena środa 9.10 – 10.10 biblioteka

Konsultacje z nauczycielami odbywają się również podczas zebrań z rodzicami

w I semestrze: 22 września, 27 października, 15 grudnia 2022 r.

w II semestrze: 23 luty, 30 marca, 18 maja 2023 r.

Zapraszamy do bieżącego kontaktu z nauczycielami poprzez dziennik Vulcan.