Dziś w naszej szkole odbył się pierwszy etap artystyczny ,,Złota jesień” Festiwalu Przedszkolnych Talentów ,,Dzisiaj Przedszkolaki jutro Pierwszaki”. W przedszkolnych zmaganiach wzięło udział pięć przedszkoli: MP 3, MP 6, MP 14, MP 17 oraz MP 34.  Konkurencje jakie czekały na dzieci to m. in. wykonanie jesiennego drzewa, nawlekanie koralików na sznurek i zaprezentowanie ludowego tańca. Wszystkie zadania wzbudzały w dzieciach wiele pozytywnych emocji. Przedszkolaki chętnie brały w nich udział i świetnie się bawiły. W indywidualnych pokazach talentów jedna z dziewczynek zaprezentowała przygotowany przez siebie układ gimnastyczny, z kolei inny chłopiec zaśpiewał piosenkę „Przybyli ułani pod okienko”.

W przedszkolnych zmaganiach miejsce I zajęło Miejskie przedszkole nr 14, II miejsca ex aequo Miejskie Przedszkola nr 17 i nr 6 i IV miejsca ex aequo Miejskie Przedszkola nr 3 i nr 34.

Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła uczestnikom dyplomy i nagrody. Przez cały czas trwania festiwalu na twarzach dzieci malował się uśmiech i zadowolenie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! 🙂