Gratulujemy laureatom i wyróżnionym. W Waszych rączkach powstały piękne kalendarze, które teraz ozdabiają szkolny korytarz i przybliżają nas do tych magicznych Świąt. Dziękujemy Sponsorom, którzy ufundowali piękne nagrody: Rada Rodziców SP 13, PGNiG Oddział w Zielonej Górze oraz Zakład Linii Kolejowych w Zielonej Górze.

I miejsce – Marcin Jakiel (1b) i Antonina Rosińska (1c); II miejsce – Martyna Cholewa (2b) i Wiktoria Dylewska (2c); III miejsce – Maja Kowalewska (2d) i Jakub Powałowski (1a); WYRÓŻNIENIA: Tomasz Buzdrewicz, Jaśmina Jadłoś, Anna Szofer, Iga Szwarc (1a), Alicja Majcher, Magdalena Siedlecka (1d), Mateusz Barski (2b), Judyta Dobrowolska (3a), Julia Kąkolewska, Karol Sokulski (3b), Kacper Pawlik i Szymon Szafranek (3c).