Dyrekcja szkoły:

  • mgr Agnieszka Łyszkiewicz – dyrektor
  • mgr Joanna Marciniak – wicedyrektor
  • mgr Kamila Bogusz – wicedyrektor

Kierownik świetlicy:

  • mgr Kamila Jagiełowicz

Zespół edukacji humanistycznej:

  • mgr Małgorzata Morawska – Borysewicz – język polski
  • mgr Alicja Kaniuka – Drozdek – język polski
  • mgr Agnieszka Opala – język polski
  • mgr Anna Witkowska – j. polski
  • mgr Kamila Bogusz – historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Anna Czyżniewska – historia, wiedza o społeczeństwie
  • mgr Joanna Gaździewicz- histria,
  • mgr ksiądz Piotr Ruta- religia
  • mgr Ewa Zawadzka – religia
  • mgr Julia Budziszewska – Mroczkowska – plastyka
  • mgr Urszula Breszyk- plastyka
  • mgr Marek Siwka- muzyka
  • mgr Małgorzata Dzierwa – biblioteka
  • mgr Marzena Żurowska – biblioteka

Zespół przedmiotów ścisłych:

  • mgr Elżbieta Tront – informatyka, plastyka
  • mgr Elżbieta Minzger – matematyka
  • mgr Elwira Wasielewska – matematyka
  • mgr Marzena Buziuk – matematyka
  • mgr Joanna Pokornowska-Morawska – biologia, chemia
  • dr Monika Grandtke- biologia
  • dr Łukasz Rutkowski – fizyka, matematyka
  • mgr Ryszard Lisowski – geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Tomasz Skierski – informatyka, technika

Zespół nowożytnych języków obcych:

  • mgr Małgorzata Miliczenko – język angielski
  • mgr Joanna Marciniak – język angielski
  • mgr Agnieszka Skrzypczak – język angielski, doradztwo zawodowe
  • mgr Ewelina Lubik – język angielski
  • mgr Magda Przybylska – język angielski
  • mgr Izabela Rożek – język niemiecki, wdż, doradztwo zawodowe
  • mgr Agnieszka Węgrzyn – język niemiecki, etyka

Zespół nauczycieli świetlicy:

  • mgr Kamila Jagiełowicz
  • mgr Urszula Breszyk
  • mgr Martyna Różańska
  • mgr Ewa Swinder
  • mgr Tytus Gołebiowski
  • mgr Mariola Roćko-Żabicka
  • mgr Mirosława Kuryło
  • mgr Sandra Grześkiewicz
  • mgr Wanda Wrześniewska
  • mgr Anna Szelestowska
  • mgr Lena Nadbrzeżna

Zespół d/s sportu i rekreacji:

  • mgr Michał Kasperowicz – wychowanie fizyczne
  • mgr Agnieszka Mogilnicka – wychowanie fizyczne
  • mgr Paweł Lepa – wychowanie fizyczne
  • mgr Ewa Oraczewska – wychowanie fizyczne
  • mgr Dorota Łukaszczyk- Skafiriak- wychowanie fizyczne

Zespół edukacji wczesnoszkolnej:

  • mgr Elżbieta Hałun
  • mgr Agnieszka Ciszak
  • mgr Emilia Ławecka
  • mgr Agata Deresz
  • mgr Agata Kula
  • mgr Wioletta Dudziak
  • mgr Justyna Charciarek
  • mgr Marzena Materna
  • mgr Weronika Kulikowska
  • mgr Ewa Mierzejewska
  • mgr Iwona Jersz

Pedagog:

  • mgr Joanna Jasińska
  • mgr Anna Szelestowska

Psycholog:

  • mgr Alicja Jaracz

Logopeda:

  • mgr Małgorzata Morawska-Borysewicz

Zespół wychowawczo – profilaktyczny:

  • mgr Joanna Jasińska – pedagog szkolny
  • mgr Anna Szelestowska – pedagog szkolny
  • mgr Alicja Jaracz- psycholog
  • mgr Małgorzat Dzierwa – bibliotekarz
  • mgr Małgorzata Morawska-Borysewicz- logopeda
  • mgr Lena Nadbrzeżna – nauczyciel świetlicy

Pielęgniarka

Biblioteka:

  • mgr Małgorzata Dzierwa
  • mgr Marzena Żurowska

Rzecznik praw ucznia:

Sekretariat:

  • Danuta Łońska