ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

*( zgłoszenia dzieci na zajęcia dodatkowe proszę kierować do nauczyciela prowadzącego dane zajęcia ) 

Julia Budziszewska- Mroczkowska

  • Grupa Artystyczna „Antyrama” – Czwartek 14.35 sala 35

Agata Deresz

  • Być jak Ignacy – BYSTRZAKI +Uczymy Dzieci Programować kl. 2 – środa 8.00

Elżbieta Hałun

  • „Pogaduchy po francusku” zajęcia języka francuskiego klasy 5 – czwartek 11.50 sala 42

Wioletta Dudziak

  • Raz na Ludowo czwartek 14.35-15.20

Agata Kula

  • Być jak Ignacy, Elementy terapii ręki – klasy 1-3 poniedziałek 13.45-14.30

Alicja Kaniuka- Drozdek

  • Koło Teatralne “Dionizoski”, kl. 5-8, czwartek, godz. 14.30-15.30 sala 22

Weronika Kulikowska

  • Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania “Eko-strażnicy przyrody”, środa 12.50 – 13.35, sala 14

Emilia Ławecka

  • Ortofigle dla klas 2-3, poniedziałek 8.00-8.45, sala 43

Ewa Mierzejewska

  • Eksperymenty- klasy 2 i 3 ( max.10 osób) wtorek 13.45 -14.30 sala 22

Marek Siwka

  • Śpiewaj razem z nami – kółko wokalne dla klas 1-3, poniedziałek 14:30-15:15

Ewa Oraczewska

  • Cherleaders klasy 1-3 wtorek 14.35 – 15.35
  • Cherleaders klasy 1-3 czwartek 14.35 – 15.35
  • Cherleaders klasy 4-5 piątek 12.50 – 14.30

Dorota Łukaszczyk-Skafiriak 

  • Super Kids- zajęcia taneczne czwartek i piątek 13.40-14.40

Elżbieta Tront

  • Malowanie igłą – kółko hafciarskie, poniedziałek 15.25 – 16.10

Paweł Lepa

  • „Spider kids „ – zajęcia wspinaczki

1a- środa 13.45- 14.30

1b- piątek 13.45-14.30

1c- poniedziałek 14.35-15.20

1d- czwartek 11.50-12.35

2bc- poniedziałek 8.55-9.40

2ad-piątek 8.00-8.45

3abc- piątek 12.50-13.35

Tytus Gołębiowski ( zgłoszenia do kierownika świetlicy Kamili Jagiełowicz) 

  • Zajęcia piłki nożnej klas 1-3 poniedziałek i  środa 14.30-15.30

Andrzej Cyrankowski

Piłka siatkowa dziewcząt UKS SP13

  • Poniedziałek 18.00-19.30
  • Środa 18.00-19.30
  • Piątek 17.00-18.30

Dariusz Hejduk- Abiro – Akademia Budo I Rozwoju Osobowości Szkoła Sztuk Walki- Karate – zajęcia płatne (tel.+48 693 443 865)

  • Poniedziałek 15.15
  • Środa 15.15

Akademia TurboKIDS- Legorobotyka – zajęcia płatne ( tel. +48 530 40 30 36)

  • Piątek 13.45-15.15

*( zgłoszenia dzieci na dane zajęcia dodatkowe proszę kierować do nauczyciela prowadzącego dane zajęcia )