Regulamin konkursu Eko-strój:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 13 w Zielonej Górze
Celem konkursu jest:
– pogłębienie dotychczasowej wiedzy odnośnie segregacji odpadów w gospodarstwach domowych oraz znaczenia recyklingu dla ochrony środowiska
– poszerzanie świadomości na temat środowiska, rozwijanie wyobraźni i kreatywności
Przedmiotem konkursu jest
– przygotowanie i sfotografowanie stroju ekologicznego, przygotowanego z odpadów tj. opakowań plastikowych, foliowych, jednorazowych, kolorowej makulatury itp.
– technika wykonania strojów jest dowolna , a temat pracy otwarty (strój wieczorowy, sportowy, do pracy, szkoły, na plażę itp.)
– każdy uczestnik może zgłosić do konkursy tylko 1 pracę
– każdy uczestnik może nadesłać na konkurs maksymalnie 3 fotografie cyfrowe prezentujące wykonaną pracę (maksymalnie trzy ujęcia dziecka w stroju) na adres mailowy ewcia020207@wp.pl
– termin nadsyłania prac upływa 30.04.2022
– każda przesłana praca musi zawierać imię i nazwisko dziecka, klasę, krótki opis prezentowanego stroju ( np. materiały z których został ona wykonany)
Osoby / lub ich prawni opiekunowie/ przekazując zdjęcia na konkurs wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych oraz na wykorzystanie prac w celach promocyjnych.
Zapraszamy do zabawy!!!
Ewa Mierzejewska i Weronika Kulikowska