Żużlowiec Falubazu Zielona Góra w SP 13!!!!!
To nie jest żart…Pan Mateusz Tonder na spotkaniu z uczniami klas czwartych i piątej gościł na boisku naszej szkoły. Spotkanie było efektem współpracy pani Kasi Janas-Subsar z wychowawczynią kl.4b- p. Alicją Kaniuką-Drozdek. Wielkim zainteresowaniem cieszył się motor sportowca, niejeden uczeń poczuł smak przygody, siadając na nim…Spora kolejka zainteresowanych po zdjęcia z autografami Pana Mateusza wskazywała, że dzieci pasjonują się żużlem. Ich przemyślane pytania wynikały z potrzeby wzbogacenia swojej wiedzy. Radości nie było końca, gdy można było wejść do busa…😀😀😀😀Uczniowie z zaciekawieniem oglądali jego wnętrze, robili zdjęcia. Świetnie bawili się!😃😃😃😃.Pan Mateusz podarował piękną koszulkę ,która została przekazana na ręce Pani Dyrektor z przeznaczeniem dla zwycięzcy w szkolnym konkursie. Serdecznie dziękujemy naszemu Darczyńcy!!!!Cieszymy się, że mieliśmy możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym spotkaniu.