VIII Mistrzostwa Miasta Pracowników Oświaty w Piłce Plażowej rozstrzygnięte…

W piątek 18 maja br. na Kąpielisku w Ochli  odbył się turniej piłki plażowej pracowników oświaty naszego miasta. Już po raz ósmy gospodarzem i organizatorem tego przedsięwzięcia była Szkoła Podstawowa nr 13 w Zielonej Górze.

FOTORELACJA

Do rywalizacji stanęło 11 zespołów : Szkoła Podstawowa nr 13/Gimnazjum nr 6, Szkoła Podstawowa nr 14, Szkoła Podstawowa nr 6/Gimnazjum nr 3, Zespół Edukacyjny z Przylepu, Zespół Szkól Akademickich, Zespół Szkół Ekologicznych, Liceum Ogólnokształcące nr 5, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych, Urząd Miasta, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz „Dream Team”z Ośrodka Sportu i Rekreacji. Sportowym zmaganiom towarzyszyła zdrowa rywalizacja i dobra zabawa, bowiem celem imprezy od kilku lat są zdecydowanie integracja środowiska lokalnego, nauczycielskiego oraz propagowanie zdrowego stylu życia , zgodnie z ideą” W zdrowym ciele, zdrowy duch.” Ostatecznie na podium stanęły trzy zespoły:  I miejsce zajął Zespół szkół Ogólnokształcących i sportowych, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 13 wraz z Gimnazjum nr 6 oraz III miejsce zajął Zespół Szkół Ekologicznych.  Gratulujemy, a sezon letni uważamy za otwarty!

Agnieszka Weimann