Szanowni Rodzice! Kochani Uczniowie!

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca i nadszedł czas powrotu do szkoły.

Uroczysty apel inaugurujący  rozpoczęcie roku szkolnego  odbędzie się  w poniedziałek 02 września o godz. 9.00 na boisku szkolnym.

Przed apelem uczniowie klas 1spotykają się w wyznaczonych salach o godzinie 8.45, a następnie schodzą na apel z wychowawcą klasy. Rodziców prosimy o odprowadzenie dzieci do sali i udanie się na boisko szkolne.

Spotkanie rodziców z wychowawcami odbędzie się po apelu w wyznaczonych salach

_Przydział sal na rozpoczęcie roku szkolnego.docx (1)

Przypominamy, że na terenie szkoły znajduję się już szlaban i nie ma możliwości wjechania samochodem na teren naszej placówki.

Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/sp13zgo/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 860

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/sp13zgo/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 860