Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły, szanowni Rodzice i przyjaciele szkoły, kochani uczniowie !

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski rozpoczyna się na dobre 1 czerwca i potrwa przez cały miesiąc czerwiec. W imieniu samorządu uczniowskiego zachęcamy do włączenia się w akcję i kręcenie kilometrów dla Zielonej Góry i dla naszej szkoły. Do konkursu na forum miasta zgłaszamy jako odrębną grupę naszą „Trzynastkę”! Wyzwanie nie lada!

Zasady rywalizacji są proste – rowerzyści pobierają specjalnie stworzoną na potrzeby rywalizacji darmową aplikację („Aktywne Miasta”- Google Play lub App Store), która rejestruje trasy i ich długości. Za pomocą aplikacji gromadzone są punkty dla miast oraz drużyn, bez względu na to, w jakim miejscu na świecie się znajdujemy.

Bieżące informacje dotyczące projektu na profilu FB Rowerowa Stolica Polski – Zielona Góra www.facebook.com/RSPZielonaGora

Zielona Góra zbliża się do obchodów 800-lecia powstania Miasta (2022 r.) i 700-lecia nadania praw miejskich (2023 r.), co jest najlepszą okazją do zdobycia tytułu Rowerowej Stolicy Polski.

Wkręć się z nami w Zieloną Górę !