Zgodnie z decyzją rządu uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej w szkole od poniedziałku 18 stycznia 2021r. Aby zapewnić optymalne warunki bezpiecznego pobytu w szkole w czasie pandemii, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Główny Inspektor Sanitarny przygotowali wytyczne, których przestrzeganie jest niezbędnym warunkiem zapobiegania rozprzestrzenianiu się pandemii Covid-19. Przypominamy, że do szkoły może uczęszczać dziecko zdrowe,  bez objawów chorobowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji z powodu zakażenia Covid-19. Ponadto, szkoła jako placówka publiczna, podlega aktualnie obowiązującym regulacjom w zakresie ścisłego reżimu sanitarnego: obowiązuje dystans społeczny, osłona ust i nosa oraz dezynfekcja rąk. Szczegółowe wytyczne MEiN, MZ i GIS są dostępne pod linkiem poniżej oraz w zakładce „Dla Rodziców”.

Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę.