Apel Rady Samorządu Uczniowskiego !

Drodzy uczniowie. Koleżanki i koledzy z naszej „Trzynastki”. 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Niestety, w tym wyjątkowym roku, napiętnowanym naszą izolacją w domach z powodu pandemii COVID-19, nie wyjdziemy razem przed naszą szkołę i  nie zaśpiewamy wspólnie hymnu, trzymając  wielką biało-czerwoną flagę.

Prosimy Was jednak, abyście nie zrezygnowali z uczczenia tego wspaniałego święta wszystkich Polaków i w miarę możliwości wywiesili  narodową flagę. Możecie też użyć innych symboli w naszych barwach np. szaliki lub czapki kibica itp.

Czekamy na Wasze zdjęcia z barwami narodowymi 11 listopada pod adresem: lwieserce88@gmail.com. Opracujemy je w formie wielkiej galerii na stronie szkoły i na profilu fb.