Dnia 6 grudnia 2019 roku miała miejsce wyjątkowa wycieczka klasy 5b.

Uczniowie w mikołajkowych czapkach, z uśmiechem na ustach, wędrowali do Delegatury Kuratorium Oświaty, by złożyć świąteczne życzenia w imieniu Pani Dyrektor Agnieszki Łyszkiewicz, grona pedagogicznego, pracowników i całej społeczności szkolnej.

Pani wicekurator Katarzyna Pernal-Wyderkiewicz niezwykle ciepło przyjęła ekipę MIKOŁAJKÓW, serdecznie podziękowała za prezenty, wśród których znalazły się lukrowane pierniczki i papierowy anioł ze złotymi skrzydłami.

Przedstawiła uczniom starszych wizytatorów- Panią Sławomirę Morawską i Panią Wandę Trzeciak. Później wszyscy zostali uwiecznieni na pamiątkowej fotografii i obdarowani cukierkami przez panią wicekurator.
To niezwykłe wydarzenie pozostanie na długo w pamięci uczniów.

Piernikowe serce z podpisami pracowników kuratorium będzie ozdobą na szkolnej choince!