W związku z egzaminami próbnymi klas ósmych w dniach 18-20 grudnia  2018r. zajęcia lekcyjne będą odbywały sie wg następującego harmonogramu:

18 grudnia-  wtorek – j.polski

Klasy ósme przychodzą na egzamin  z j.polskiego o godz.8.30, po zakończonym egzaminie rozpoczynają lekcje od godz. 11.45 wg zwykłego planu.

Klasy I-II mają zajęcia bez zmian.

Klasy IV i  gimnazjalne przychodzą do szkoły na godz. 11.45 i mają lekcje wg zwykłego planu. Klasa 5a ma oprócz języka polskiego na lekcji piątej, na lekcji szóstej wf z p. E. Oraczewską

19 grudnia-  środa– matematyka

Klasy ósme przychodzą na egzamin z matematyki o godz.8.30, po zakończonym egzaminie rozpoczynają lekcje od godz. 11.45 wg zwykłego planu.

Klasy I-II mają zajęcia bez zmian.

Klasy IV- V i gimnazjalne przychodzą do szkoły na godz. 11.45 i mają lekcje wg zwykłego planu.

20 grudnia-  czwartek – j.obcy

Klasy ósme przychodzą na egzamin z języka obcego o godz.8.30, po zakończonym egzaminie rozpoczynają lekcje od godz. 10.45 wg zwykłego planu.

Klasy I-II mają zajęcia bez zmian.

Klasy IV- V i gimnazjalne przychodzą do szkoły na godz. 10.45 i mają lekcje wg zwykłego planu.