Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Janek Mieszkieło, chłopiec,który był uczniem klasy 7a jest bardzo poważnie chory. Z dokumentacji medycznej wynika, że konieczne jest kosztowne leczenie za granicą kraju. Staramy się pomóc. Uzyskaliśmy od p. Grzegorza Zengoty, zawodnika Falubazu i absolwenta naszej szkoły, czapkę i koszulkę z podpisami zawodników Falubazu. Przedmioty te chcemy przeznaczyć na licytację.

W czwartek (21.06.2018r) w filharmonii zielonogórskiej klasy trzecie uroczyście kończą naukę w gimnazjum. Prosimy Was, Drodzy Rodzice , którzy będziecie towarzyszyć swoim dzieciom, weźcie udział w licytacji. Licytację poprowadzi p. Grzegorz- Klimek-Żołnowski tuż przed uroczystością zakończenia szkoły. To ważne. Janek walczy o życie.