Piątkowe popołudnie to najlepszy czas w tygodniu- a najlepiej spędzić go z rodziną i przyjaciółmi. A tak właśnie było na Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Radę Rodziców naszej szkoły. Na festyn przybyło wielu przyjaciół naszej placówki – rodziny z dziećmi, babciami, dziadkami. Można było wziąć udział w konkurencjach sportowych, zaprezentować swoje talenty na specjalnie przygotowanej scenie. Całość uświetniły występy naszych przezdolnych uczniów.
Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować Paniom Izabeli Puszkiel- Leńczuk, Mai Kimnes, Katarzynie Wołejko i Małgorzacie Mizera- Wołowicz za organizację, koordynację oraz dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.
Dziękujemy również Panu przewodniczącemu Krzysztofowi Tomaszukowi ora jego zastępcy Panu Andrzejowi Kizimowiczowi.
Dziękujemy również Wam Drodzy Rodzice i Uczniowie za to, że byliście z Nami!
W linku fotorelacja z tego niesamowitego dnia.