🎤Konkurs Piosenki Świątecznej w Językach Obcych🎤
Sprawdź 💥Zgłoś się💥 Wygraj💥

Regulamin „Konkursu piosenek świątecznych w językach obcych”:

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:
  • klasy I – III
  • klasy IV – VII
  1. Uczniowie zgłaszają swój udział do dnia 14 grudnia 2020 roku (nagrania nadesłane po 14 grudnia nie będą zakwalifikowane do konkursu) poprzez przesłanie krótkiego filmiku z własną interpretacją piosenki świątecznej w obcym języku, zarejestrowanego za pomocą telefonu, tabletu, kamery itp. na adres: konkursmuzycznysp13@gmail.com Do wiadomości email należy dołączyć informację: imię, nazwisko uczestnika, klasa, tytuł wykonywanej piosenki.

Wskazane jest przesłanie materiału video za pomocą linku do chmury internetowej (wetransfer. com/dropbox/youtube. com).

1. Wykonawcy przygotowują i prezentują dowolną piosenkę o charakterze świątecznym w języku obcym.
  2. Podkładem muzycznym podczas nagrywania występu może być akompaniament własny, bądź nagranie instrumentalne (podkład z linią melodyczną, tzw. karaoke) odtworzone z nośnika lub portalu internetowego np. YouTube.com.
  3. Uczeń musi rozumieć słowa piosenki.
  4. Piosenki nie mogą zawierać niecenzuralnych treści.
  5. Oceny wykonawców dokona Jury, w składzie którego znajdą się nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 13.
  6. Jury będzie oceniać według następujących kryteriów:
  • dobór repertuaru dopasowany do umiejętności uczestnika oraz warunków głosowych,
  • własna interpretacja piosenki,
  • poprawność wykonania pod względem językowym,
  • ogólny wyraz artystyczny prezentacji wokalnej,
  • strój dopasowany do wykonanego utworu
  1. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły oraz na profilu Facebook w dniu 22 grudnia 2020.