Szanowni Państwo.  Drodzy Rodzice – przyjaciele naszej szkoły !

Od kilku tygodni w naszej placówce trwają prace nad ułożeniem sieci internetowej, dzięki której wysokiej jakości sygnał trafi kablem do sal lekcyjnych i innych pomieszczeń w których pracują dzieci, nauczyciele  i obsługa szkoły. Jest to duża inwestycja, wymagająca znacznych środków materiałowych oraz nakładu pracy.

Z wielką radością możemy stwierdzić, że dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu rodziców, jak również obsługi szkoły wszystkie prace montażowe wykonujemy samodzielnie. Głównym obciążeniem budżetu tej inwestycji są koszty materiałów. Mimo, że prace są na ukończeniu brakuje środków na zakup m.in. 4 szaf wiszących o szerokości 19 cali i wysokości 6U, których wartość to około 1000 zł.

Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami po konsultacji z Dyrekcją szkoły oraz Zarządem Rady Rodziców postanowiła włączyć się do działania na rzecz pozyskania brakujących pieniędzy na ukończenie całości prac.

Drodzy Rodzice.

W dniu 17 oraz 24 września podczas zebrań z rodzicami przedstawiciele samorządu przeprowadzoną zbiórkę pieniędzy na ten cel. Wierzymy, że dzięki Państwa życzliwości oraz zrozumieniu uda nam się zebrać brakujące środki i zakupić wszystkie materiały konieczne do zakończenia w/w inwestycji. Dziękujemy za zrozumienie oraz okazaną naszej szkole pomoc.

Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami.