Szanowna Dyrekcjo i Nauczyciele, pracownicy obsługi, Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci.

Niniejszym pragniemy podziękować Wam wszystkim za wkład pracy, starania, zaangażowanie, poświęcenia oraz prowadzenie programu nauczania z obowiązującej podstawy programowej, bez zrealizowania której dzieci będą mieć trudności z dalszymi etapami nauki w kolejnych latach. Proszę przyjąć wyrazy podziękowania, wsparcia i otuchy, której wszyscy w obecnym czasie potrzebujemy. Teraz jest ten czas wspólnego sprawdzianu dla nas wszystkich, teraz w szczególności powinniśmy się wzajemnie wspierać, aby z tej niecodziennej sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, wyjść jak najprędzej jeszcze silniejszymi i zwycięskimi. Właśnie to dzisiaj termin ,,szkoła” nabiera szczególnego znaczenia – tworzymy ją bowiem wszyscy: dyrekcja, wychowawcy klas, nauczyciele, pracownicy obsługi, dzieci i rodzice. Sama ,,szkoła” bez nas wcześniej wymienionych nie ma bowiem sensu, a staje się wyłącznie pustym budynkiem z ławkami.

Pozostajemy z wyrazami szacunku Rada Rodziców:

Krzysztof  Tomaszuk, Andrzej Kizimowicz, Małgorzata Sałacińska”