Dziś w naszej szkole odbył się drugi etap Omnibus „Kolorowo i zdrowo” Festiwalu Przedszkolnych Talentów ,,Dzisiaj Przedszkolaki jutro Pierwszaki”. W przedszkolnych zmaganiach wzięło udział sześć przedszkoli: MP 3, MP 6, MP 11, MP 14, MP 34 oraz MP 46. Tym razem przedszkolaki miały do wykonania zadania związane z właściwym odżywianiem się. Dzieci własnoręcznie wykonywały owocowe szaszłyki, rozpoznawały warzywa i owoce, układały sylwety zdrowego pełnego energii człowieka w ruchu z ekologicznych klocków. Nie zabrakło też przeliczania warzyw w koszach i rozpoznawania literek wielkich i małych. Dużo frajdy sprawiło łowienie łyżką z wody kolorowych pomponików, symbolizujących różne owoce i warzywa. Kolorowy dynamiczny występ szkolnej grupy Cheerleaderek zachwycił i dużych i małych.
W przedszkolnych zmaganiach I miejsce zajęło MP nr 14, II miejsce MP nr 11, III miejsce MP nr 6, IV miejsce MP nr 46, V miejsce MP nr 34, VI miejsce MP nr 3.
Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia w następnym etapie !

A TU WIĘCEJ FOTEK