Godziny dostępności nauczycieli odbywają się również podczas zebrań z rodzicami w II semestrze: 29 lutego, 11 kwietnia, 16 maja 2024 r.
Zapraszamy do bieżącego kontaktu z nauczycielami poprzez dziennik Vulcan.
Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów, rodziców/opiekunów II semestr rok szkolny 2023-2024 | termin- dzień, godzina | sala | |
1 | BOGUSZ KAMILA | poniedziałek 14.30-16.00 | gab. wicedyrektor II pietro |
2 | BUDZISZEWSKA-MROCZKOWSKA JULIA | wtorek 15.00-16.00 | świetlica |
3 | CHARCIAREK JUSTYNA | czwartek 7.00-8.00 | sala 43 |
4 | CISZAK AGNIESZKA | czwartek 13.35-14.35 | sala 10 |
5 | CZYŻNIEWSKA ANNA | środa 14.30-15.30 co drugi tydzień | sala 27 |
6 | DERESZ AGATA | środa 7.50-8.50 | sala 15 |
7 | DUDZIAK WIOLETTA | wtorek 7.00-8.00 | sala 12 |
8 | DZIERWA MAŁGORZATA | wtorek 7.30-8.30 | biblioteka |
9 | FRIDRICH-KRYŻAR ANNA | wtorek 14.30-15.30 | sala 47 |
10 | GAŹDZIEWICZ JOANNA | środa 7.30 – 8.00 oraz czwartek 14.50 – 15.20 | sala 27 |
11 | GOŁĘBIOWSKI TYTUS | piątek 14:30-15:00 oraz środa 16:00-16:30 | pokój wf |
12 | GÓRSKA MAGDALENA | wtorek 12.35 – 13.05, piątek 9.00 – 9.30 | sala 16, pokój nauczycielski |
13 | GRZEŚKIEWICZ SANDRA | środa 11.30-12.30 | pokój nauczycielski |
14 | HAŁUN ELŻBIETA | wtorek 7.50 – 8.50 | sala 24 |
15 | IRYSZEK AGATA | środa 13:45-14:30, poniedziałek 13:35-13:50 | sala 30 |
16 | JAGIEŁOWICZ KAMILA | piątek 10-11 | gabinet kierownika świetlicy |
17 | JAKUBAS AGNIESZKA | czwartek 14.35 – 15.35 | sala 32 |
18 | JASIŃSKA JOANNA | środa 9.40-10.10 | sala 5 |
19 | KANIUKA-DROZDEK ALICJA | środa 7.00 – 8.00 | sala 22 |
20 | KASPEROWICZ MICHAŁ | poniedziałek 14:30 – 15:30 | pokój wf |
21 | KLIMEK-ŻOŁNOWSKI GRZEGORZ | wtorek 15.20-16.20 | sala 24 |
22 | KS.RUTA PIOTR | poniedziałek 13:30-14:30 | sala 34 |
23 | KULA AGATA | czwartek 7:00 – 8:00 | sala 45 |
24 | KULIKOWSKA WERONIKA | środa 7.50 – 8.50 | gabinet psychologa |
25 | KURYŁO MIROSŁAWA | wtorek 10:00-11:00 | sala 2 |
26 | LEPA PAWEŁ | piątek 14.30-15.30 | pokój w-f |
27 | LUBIK EWELINA | wtorek 14:30-15:30 | sala 47 |
28 | ŁAWECKA EMILIA | wtorek, 13.35-14.35 | sala 15 |
29 | ŁOZIŃSKA-GETHER JOLANTA | piątek, 14.30-15.30 | sala 34 |
30 | ŁUKASZCZYK-SKAFIRIAK DOROTA | czwartek 13:30 – 14:30 | pokój w-f |
31 | ŁUPICKA KAROLINA | piątek 13:30-14:30 | sala 32 |
32 | MARCINIAK JOANNA | wtorek 14.30-15.00/ czwartek 15.15-15.45 | gab.vice Ip |
33 | MATERNA MARZENA | czwartek 13.35-14.35 | sala 14 |
34 | MIERZEJEWSKA EWA | czwartek 14.30-15.30 | sala12 |
35 | MILICZENKO MAŁGORZATA | piątek 14:30 – 15:30 | sala 44 |
36 | MINZGER ELŻBIETA | czwartek 14.30-15.30 | sala 31 |
37 | MOGILNICKA AGNIESZKA | środa 8 14.30-15.30 | pokój w-f |
38 | Włodarczyk Katarzyna | świetlica | |
39 | MORAWSKA-BORYSEWICZ MAŁGORZATA | wtorek, 15:20-16:20 | sala 45 |
40 | NASKRĘT MAŁGORZATA | wtorek 7:30-8:00 | sala 35 |
41 | ORACZEWSKA EWA | poniedziałek 15.30 -16.30 | pokój w-f |
42 | PROTSIUK ALLA | środa 10:00 – 11:00 | sala 2 |
43 | PRZYBYLSKA MAGDA | czwartek 14:35-15:35 | sala 46 |
44 | ROŻEK IZABELA | środa, 14.30-15.15 | sala 42 |
45 | RÓŻAŃSKA MARTYNA | Czwartek 11:50-12:50 | pokój w-f |
46 | RUTKOWSKI ŁUKASZ | czwartek 15.20 – 16.20 (uczniowie klasy 7a, chodzący na religię, mogą umawiać się indywidualnie na czwartek lub piątek przed lekcjami) | sala 33 |
47 | SAMOSIUK ANNA | Czwartek 8:00-9:00 | gabinet pedagoga- parter |
48 | SIWKA MAREK | środa 17-18 | sala 25 |
49 | SKIERSKI TOMASZ | czwartek 15:20-16:20 | sala 15 |
50 | SKORUPKA ALICJA | środa 9:30-10:30 | sala 2 |
51 | SKRZYPCZAK AGNIESZKA | wtorek 14.30-15.30 lub 15.20-16.20 co 2 tygodnie | sala 41 |
52 | STEFANOWICZ KAJA | worek 10:00 – 11:00 | sala 2 |
53 | SWINDER EWA | piątek 10:00 – 11:00 | sala 2 |
54 | SZELESTOWSKA ANNA | środa 15.30-16.00, czwartek 15.30-16.00 | gab. pedagoga III piętro |
55 | TRONT ELŻBIETA | poniedziałek14.30-15.30 | sala 16 |
56 | WASIELEWSKA ELWIRA | poniedziałek 7:15-7:45 | sala 31 |
57 | WILKE ADRIANNA | poniedziałek 9:30-10:30 | sala 2 |
58 | WITKOWSKA ANNA | środa 13.45-14.45 | sala 23 |
59 | WRZEŚNIEWSKA WANDA | wtorek 10-11 co 2 tydz, | świetlica |
60 | ZAWADZKA EWA | środa 7:00-8:00 | sala 24 |
61 | ZEGZUŁA JOANNA | poniedziałek 16.30 – 17.30 | sala 2 |
62 | ŻUROWSKA MARZENA | środa 9.10 – 10.10 | biblioteka |