Drodzy nauczyciele, rodzice i uczniowie ! Już po raz piąty nasza szkoła pragnie dołączyć do grona bohaterów „Szlachetnej paczki” ! Proponujemy klasom 4A oraz 7A, B i C dobrowolną zbiórkę art. spożywczych oraz chemii gospodarczej do oddzielnych kartonów, natomiast kol. kol. wychowawców klas gimnazjalnych prosimy        o rozważenie kwestii dobrowolnego przekazania z funduszy klasowych kwoty rzędu      3 zł od ucznia  do wspólnej skarbonki szkolnej z przeznaczeniem na zakup tego  o co poproszą wybrane przez nas rodziny! Finiszujemy 9 grudnia !

GALERIA ZDJĘĆ